Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Ręcznej

W dniu 21.01.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Ręcznej chłopców i dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci.

W obu kategoriach najwyższa lokata przypadła uczniom naszej szkoły, którzy będą reprezentować Redę w Mistrzostwach Powiatu Wejherowskiego w Mini Piłce Ręcznej.  Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców z SP3 otrzymały złote medale oraz puchary. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom należą się wyrazy uznania i pochwała za wysoki poziom sportowy oraz godną postawę.

Dziewczęta :

Opiekun: Mariola Thomas, Justyna Potrykus.

Skład SP3: Zofia Aszyk, Paulina Bobrucka, Karolina Dziubakiewicz, Maja Formela, Weronika Grzech, Dominika Konik, Liliana Kreft, Martyna Pawlik, Nina Plotzke, Nina Sosnowska, Klaudia Sudnik, Temina Sultanyan, Lilianna Tadda, Nikola Tarnowska.

Chłopcy :

Opiekun: Karolina Hajdel

Skład SP3: Jakub Bartoń, Tymon Bogacki, Antoni Elwart, Szymon Gdanietz, Łukasz Prorok, Oliwier Muc, Maciej Naczk, Szymon Paluch, Franciszek Siuda, Jakub Wenta, Maciej Zdrojewski, Patrzyk Maścibrodzki, Wojciech Cerklański.

Tekst i zdjęcia: Karolina Hajdel, Justyna Potrykus