Dzień Rodziny w klasach młodszych

Na początku czerwca uczniowie z klas: 1a, 1b, 1c, 1d i 2a wraz ze swoimi rodzinami obchodzili szczególny dzień - Dzień Rodziny.

Zebrani rodzice i inni członkowie rodzin z uśmiechem na twarzy wysłuchali bogatego programu artystycznego. Dzieci dały wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i wokalnych. Następnie wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty.

Po części artystycznej przygotowany był słodki poczęstunek w klasach. Klasa 2A urządziła natomiast wspólny piknik, podczas którego można było odpocząć na kocu i zjeść coś słodkiego. Uczniowie z klasy 2A serdecznie dziękują p. Jarosławowi Okrój za przygotowaną niespodziankę w postaci dmuchanej zjeżdżalni i waty cukrowej! Atrakcji nie było końca!

Tekst: Barbara Mikuś

Zdjęcia: Barbara Mikuś, Danuta Gajewska, Katarzyna Kończak, Ewa Ryś, Marta Semmerling