Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W poniedziałek, 3 września, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Uczniów, rodziców i nauczycieli zebranych na placu apelowym powitał serdecznie dyrektor szkoły – Jan Skrobul. Na uroczystości klas 1 – 3 obecne były również: pani wiceburmistrz, Teresa Kania oraz pani sekretarz miasta RedyHanna Janiak.
Wszyscy otrzymali życzenia pomyślności oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku pracy i nauki.
Mamy nadzieję, że będzie to wspaniały czas rozwijania umiejętności i zdolności oraz nawiązywania pięknych przyjaźni.