Sukcesy naszych uczniów w Miejskim Konkursie Poezji Polskiej

W dniu 11 marca 2019 r. w Fabryce Kultury w Redzie odbył się Miejski Konkurs Recytatorski, w którym wzięli udział nasi uczniowie.

Szkołę reprezentowali: Anna Falkowska kl.IId, Zuzanna Pracel kl.IIIa, Weronika Stogowska kl.VIc, Franciszek Siuda kl.Vb,

Wiktoria Masiewicz kl.IIIa gimnazjum, która zdobyła III miejsce, Dawid Żabiełowicz kl.IIIb  wywalczył I miejsce i będzie reprezentantem naszej szkoły i miasta w eliminacjach powiatowych w Wejherowie 25 marca 2019r. Uczennica klasy VIIIa, Izabela Kuraś wystąpiła w kategorii poezji śpiewanej, zdobyła II miejsce i będzie reprezentować naszą szkołę i miasto w powiatowym konkursie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pięknej recytacji, a Izie i Dawidowi życzymy sukcesów i powodzenia w eliminacjach powiatowych.

Tekst: Mirosława Wróblewska

Zdjęcia: Dorota Klebba-Rychłowska, Michał Pracel, Mirosława Wróblewska