Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Super Czytelnicy Maja

Majowo nam i bzowo, bo mamy nowych, majowych Super Czytelników! Kto sobie w maju poczytał, ten zdobył wiedzy kapitał. To, że książki są oknem na świat, na pewno każdy słyszał. Dostarczają wiedzy i informacji na różne tematy. A co jeszcze nam dają? Oto niektóre zalety czytania książek: gimnastyka mózgu, poprawa humoru, odstresowanie po ciężkim dniu, dobry temat do rozmów, ćwiczenie koncentracji i skupienia, wzbogacanie języka i słownictwa, dobrze wpływają na pamięć i wiele jeszcze można by wyliczać. O tym na pewno przekonali się nasi Super Czytelnicy.

W maju tytuł ten zdobyli:

Klasy młodsze:

Tymoteusz Gwiazda klasa 2B

Nikola Tryba klasa 2C

Lena Rompca klasa 3A

Antonina Dalecka klasa 1C

Emilia Błąkała klasa 1D

Klasy starsze:

Julia Krampa klasa 4B

Łucja Maksymiuk klasa 4B

Paulina Brzuchalska klasa 5D

Oliwia Brzozowska klasa 6A

Gratulujemy zdobycia tytułu Super Czytelnika miesiąca, mamy nadzieję, że drobne upominki i dyplomy sprawiły Wam radość. To już ostatni w tym roku szkolnym miesiąc, w którym taki tytuł przyznawaliśmy. Na nowych Super Czytelników czekamy od września, już w nowym roku szkolnym.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska