Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III

W czerwcu odbył się finał Szkolnego Konkursu Matematycznego dla klas II i III. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności uważnego analizowania treści zadań oraz rozwijanie logicznego myślenia. 21 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. W kategorii klas trzecich pierwsze miejsce zajął Filip Potrykus z 3d, drugie miejsce Lena Rompca z 3a i Leon Łangowski z 3e, trzecie miejsce Martyna Brzuchalska z 3c. Wyróżnienia otrzymali: Artur Śledziewski z 3a i Adam Melka z 3b. W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zajęli: Tymoteusz Gwiazda z 2b i Hubert Wera z 2c, drugie miejsce Wojciech Czerniawski z 2c, trzecie miejsce  Konstantinos Giatrakos z 2d. Wyróżnienia otrzymali: Aleksander Zabrocki z 2d, Wiktor Kozielski z 2b i Ignacy Burkacki z 2c. Konkurs przygotowały panie: Bogumiła Deksnait-Naczk i Anna Siuda. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Tekst: Bogumiła Deksnait-Naczk

Zdjęcia: Bogumiła Deksnait-Naczk, Anna Siuda