Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 8

23 czerwca 2022 r., zgodnie z tradycją szkoły – dzień przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego, odbyło się pożegnanie absolwentów. Uczniowie, którzy odnieśli sukcesy podczas nauki w szkole podstawowej, odebrali świadectwa oraz nagrody z rąk pani dyrektor Justyny Zabrodzkiej i wychowawców: Hanny Rojek, Małgorzaty Terleckiej, Anny Zwierzyckiej-Richert, Urszuli Obłudy. Nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Redy wręczył również wiceburmistrz Łukasz Kamiński.

Podczas części artystycznej, przygotowanej przez panią Mirosławę Niewiadomską  i części muzycznej w wykonaniu chóru pod opieką pana Jana Skałbani, uczniowie klas ósmych nie kryli wzruszenia i na sali gimnastycznej można było wyczuć unoszący się smutek, ale i radość, że pewien etap w życiu tych młodych ludzi został już definitywnie zamknięty.

Absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia oraz wielu sukcesów w nowych szkołach!

Tekst: Anna Zwierzycka-Richert

Zdjęcia: Ewelina Miszkiewicz