Wakacji nadszedł czas

24 czerwca w Szkole Podstawowej  nr 3 im. Stefana Żeromskiego cała społeczność szkolna świętowała uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Licznie zgromadzeni uczniowie klas 1-3 wraz z rodzicami zebrali się o godzinie 8.00 na patio, gdzie pożegnała ich pani dyrektor Justyna Zabrodzka i pani wicedyrektor Ewa Ryś. Natomiast klasy 4-5 i 6-7 spotkały się odpowiednio o godzinie 9.00 i 10.00, gdzie podsumowały ten rok szkolny pani dyrektor oraz pani wicedyrektor Barbara Kisiel. W przemówieniu  dyrekcji wymieniono wiele sukcesów naszych uczniów zarówno w klasach młodszych, jak i starszych. Podziękowano uczniom za aktywne włączanie się we wszelkie akcje organizowane w szkole i poza nią oraz za godne  reprezentowanie placówki na zawodach sportowych i różnorodnych konkursach wiedzy i plastycznych. Nie zabrakło również przestróg dotyczących bezpieczeństwa podczas wakacji. Na koniec pani dyrektor wspomniała o planach modernizacji budynku szkoły, które zostaną przeprowadzone podczas wakacji. Po przemowie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, a pozostali uczniowie otrzymali świadectwa w klasach z rąk wychowawców.

Tekst: Hanna Rojek

Zdjęcia: Katarzyna Kałuża, Małgorzata Terlecka, Teresa Dopke