Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

Super Czytelnicy września

Nowy rok szkolny i nowi Super Czytelnicy.

Wzorem ubiegłych lat wróciliśmy do całorocznej akcji  poszukiwania najbardziej rozczytanych uczniów w każdym miesiącu roku szkolnego 2022/23.

Szybko minął wrzesień, pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego i uczniowie wrócili po wakacjach do biblioteki, spragnieni czytania i poznawania nowych książek. I tak już po miesiącu mogliśmy wybrać i nagrodzić tych czytelników, którzy wyróżnili się czytając najwięcej książek we wrześniu. Są to uczniowie  młodszych klas 2-3 i starszych 4-8.

W klasach 2 i 3:

Nikola Tryba kl.3C

Tymoteusz Gwiazda kl.3B

Kinga  Tyszer kl.3B

Oliwier Ziemann kl.3B

Agata Chuchro kl.2B

W klasach 4-8:

Michał Bogacz kl.5A

Kornelia Miszkiewicz kl.5B

Lena Rompca kl.4A

Lena Wrzesińska kl.5C

Maja Rompca kl.7A

Gratulujemy uzyskania tytułu Super Czytelnika i zapraszamy do biblioteki wszystkich, którzy lubią czytać książki. Może to Ty będziesz w październiku Super Czytelnikiem? Październik od wielu lat został uznany ,,Międzynarodowym miesiącem bibliotek szkolnych”, a w tym roku odbywa się pod hasłem: Czytanie dla pokoju. Pobijmy rekord czytelniczy w tym miesiącu! Drzwi biblioteki są szeroko otwarte dla naszych czytelników, serdecznie Was zapraszamy.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska