Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Coraz bliżej święta...

Kolejne warsztaty plastyczne odbyły się w klasach: 1a, 1d oraz 3b. Tym razem dzieci pod czujnym okiem pani praktykantki Martyny wykonały ozdoby na choinkę z masy porcelanowej. Tworzenie masy i wycinanie z niej różnych wzorków dało dzieciom wiele radości, a w późniejszym etapie pomalowanie farbami tej ozdoby sprawiło, że do domu trafił kolejny element świątecznej dekoracji.

Uczniowie klasy 3b wykonali jeszcze piękne anioły oraz pisali listy do Mikołaja. Były to prace wykonane na konkurs, gdzie doceniono prace: Marii Kondeja, Nadii Domańskiej oraz Hanny Szablewskiej. Prace te pojechały również na konkurs wojewódzki. Natomiast najpiękniejsze listy do Mikołaja zostały napisane przez: Julię Pracel, Wiktora Kozielskiego, Nataniela Laube oraz Marię Kondeja.

Wszystkich  sukcesów i pięknych prac gratulujemy.

Tekst: Maria Szymoniak

Zdjęcia: Maria Szymoniak, Hanna Zwierzycka, Agnieszka Tatara