Grudniowi Super Czytelnicy

Rok kalendarzowy dobiegł końca, ale to nie znaczy, że dobiegł końca konkurs comiesięcznego wyboru Super Czytelników. Nasz konkurs trwa przez cały rok szkolny! Zachęcamy do udziału tych, którzy jeszcze tytułu nie zdobyli, a mają  taką ochotę, jak np. na dobrą czekoladkę czy inny smakołyk, który umila nam życie. Tytuł Super Czytelnika to jest to, co może nam osłodzić szary dzień.  Przed nami  kilka miesięcy do letnich wakacji, jeszcze wszystko może się zdarzyć. A przed nami ferie zimowe i więcej czasu wolnego, który możemy wykorzystać na czytanie ciekawych książek.

Ci z Was, którzy na czas świąteczny wypożyczyli więcej książek, spędzili miło czas na czytaniu i dodatkowo przełożyło się to na uzyskanie tytułu Super Czytelnika. Tytuł taki w grudniu zdobyli:

w klasach młodszych:

Tymoteusz Gwiazda kl. 3B

Julia Pracel kl. 3B

Nikola Tryba kl. 3C

w klasach starszych:

Anastazja Żala kl. 5C

Lena Rompca kl. 4A

Sofiya Shot kl. 5B

Maja Rompca kl. 7A

Wszyscy tytułowi Super czytelnicy otrzymali dyplomy, upominki i pochwałę z wpisem do dziennika.

Biblioteka zaprasza i zachęca do wypożyczania książek na czas ferii, a można wypożyczyć większą ilość, bo i czasu będzie więcej na czytanie. Sporo książek przynieśli nasi czytelnicy biorący udział w akcji bibliotecznej ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem – podaruj książkę bibliotece.”

Jest to okazja, żeby zobaczyć, co czytają nasi koledzy i koleżanki, czym obdarowali bibliotekę.

Pamiętaj! I Ty też możesz zostać Super Czytelnikiem.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska