Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moje bezpieczne ferie zimowe"

Zaraz po powrocie z ferii zimowych rozstrzygnęliśmy konkurs dla dzieci z klas I-III pt.

„Moje bezpieczne ferie zimowe”. Do świetlicy wpłynęło aż 47 przepięknie wykonanych prac. Bardzo trudno było wybrać te zwycięskie ale po długich naradach udało się:

- I miejsce zajęła Nikola Lesińska z kl. 1B,

- II miejsce zdobyła Lena Czaja z kl. 2B,

- III miejsce zajęła Zosia Stogowska z kl. 3A.

Przyznane zostały również trzy wyróżnienia, które zdobyły: Laura Kotwicka i Zuzia Andrzejewska z kl. 2C oraz Nikodem Szymański z kl. 3A. Natomiast wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie  otrzymały nagrody pocieszenia składające się z pięknych zimowych przypinek i słodkiego upominku. 1 lutego w świetlicy odbyło się wręczenie nagród przez panią dyrektor Ewę Ryś i organizatorów konkursu-nauczycieli świetlicy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy wszystkich do brania udziału w następnych konkursach.

Tekst: Żaneta Animucka

Zdjęcia: Marta Januszanis, Żaneta Animucka