Zwycięstwo naszych uczniów w Mistrzostwach Redy w Piłce Ręcznej

W dniu 23.02.2023r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się bardzo dużymi umiejętnościami, doskonałą grą zespołową
i postawą fair play. Obydwa zespoły z SP3, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, zdobyły pierwsze miejsca, pokonując pozostałe redzkie szkoły. Zwycięscy wywalczyli awans do etapu powiatowego, w którym reprezentować będą nasze miasto. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy !

Skład drużyny dziewcząt: Dominika Bietzke, Amelia Czaja, Hanna Jóźwiak, Lena Lieder,
Lena Michels, Zuzanna Neumann, Oliwia Olszewska, Zuzanna Paluch, Julita Specht,
Maja Szordykowska, Marika Wrońska. Opiekun: Karolina Hajdel.

Skład drużyny chłopców: Aleksander Bojanowski, Łukasz Klamecki, Vladyslav Kryrenko, Dawid Kurzynka, Szymon Nastały, Iwan Podlesny, Borys Sikorski, Błażej Sudnik, Szymon Świeczkowski, Paweł Treder, Mateusz Jastrzębski. Opiekun: Tomasz Grodzicki.

Tekst i zdjęcia: Karolina Hajdel