Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt

Dnia 22.02.2023 w Hali Sportowej MOSiR w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej. W zawodach wzięło udział 6 najlepszych zespołów z całego Powiatu Wejherowskiego, które rywalizowały że sobą w dwóch grupach . Dziewczęta z SP3 trafiły do grupy z Bożympolem Wielkim oraz Gościcinem. Oba te zespoły były mocne i walka trwała do ostatniej piłki.  Ostatecznie nasze siatkarki wygrały oba spotkania i wyszły z grupy na pierwszym miejscu.  Mecz z Orlem  znów wygrany i mamy finał. Tam po walce w tie-breaku musiałyśmy uznać wyższość koleżanek z Rumi zdobywając drugie miejsce!

Całej drużynie serdecznie gratulujemy sportowej postawy oraz wielkiej woli walki!

Skład dziewcząt : Zofia Jażewicz, Maja Dymek, Emilia Malottki, Julia Kubiś, Natalia Kubiś, Karolina Wenta, Zuzanna Pracel,  Martyna Bieńkowska, Zofia Szymczyk, Michalina Jatkowska

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak