Sukces naszych uczennic w finale województwa pomorskiego o Puchar Tymbarku U-12

Uczennice z naszej szkoły zajęły 4 miejsce w Finale Województwa Pomorskiego o Puchar Tymbarku. Do rywalizacji przystąpiło 14 drużyn z całego województwa. Mecze odbywały się na stadionie przy ul. Traugutta w Gdańsku (dawny stadion Lechii Gdańsk). Pogoda nie dopisywała i dziewczynki musiały niejednokrotnie wykazać się hartem ducha podczas gry w deszczu. Po bardzo walecznych eliminacjach wyszły z grupy z pierwszego miejsca. Niewiele zabrakło do strefy medalowej, w ostatnim meczu o 3 miejsce przegrały 2:3, ostatecznie zajmując 4 miejsce. Nasza zawodniczka Amelia Kloka została wyróżniona jako najlepsza strzelczyni- w cały turnieju zdobyła dla nas 17 goli! Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękną sportową rywalizację!

Skład drużyny: Amelia Kloka, Agata Żurawska, Kinga Murszewska, Katarzyna Śledziewska, Liliana Kowalczyk, Zofia Hamerska, Amelia Skurtys, Lena Szreder, Otylia Neumann

Tekst i zdjęcia: Anna Koleśnik