Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców

Dnia 07.03.2019r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Redy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej.

Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców do zawodów zgłosiły się po trzy drużyny. Chłopcy nie mieli sobie równych i zwyciężyli w obu spotkaniach, pokonując przeciwników z SP4 i SP2. Tym samym wywalczyli tytuł Mistrza Miasta i awansowali do  mistrzostw powiatu, które odbędą się 15.03.2019 w SP8 w Wejherowie.  Dziewczęta zaś po wspaniałej i zaciętej walce uległy koleżankom z SP4 i zajęły drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę!

Naszym chłopakom życzymy powodzenia na szczeblu powiatowym.

Reprezentacja dziewcząt:

Karolina Szymańska (kapitan), Martyna Janczewska, Kinga Lica, Aleksandra Kuchnowska, Vanessa Śleziński, Aleksandra Bieschke, Kamila Osińska, Oliwia Dymek, Natalia Semmerling, Maja Orwat, Klaudia Bazychowska, Aleksandra Wasiuta.

Opiekun – Justyna Potrykus, Lidia Skrobul.

Reprezentacja chłopców:

Jakub Sugiera (kapitan), Michał Żygo, Patryk Prorok, Damian Wręczycki, Tomasz Głodowski, Mateusz Wicki, Kamil Dziecielski, Szymon Gruchała, Paweł Szreder, Konrad Czesak, Dawid Bank, Kacper Bank

Opiekun - Tomasz Grodzicki.

Tekst i zdjęcia: Justyna Potrykus