Półfinał Województwa Pomorskiego w Mini piłce siatkowej

Dnia 28.02.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Chwaszczynie odbył się Półfinał Województwa Pomorskiego w Mini piłce siatkowej  chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci.

Uczniowie z naszej szkoły zajęli 2 miejsce, co jest wielkim sukcesem. W turnieju brały udział 3 drużyny: SP 3 Reda, SP Chwaszczyno i SP Łebień. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, w sumie odbyły się 3 spotkania. Po emocjonującym meczu uczniowie z naszej szkoły pokonali SP Łebień 2:1 (25:23,25:27,19:17). Gorzej poszło ze Szkołą Podstawową, z którą przegraliśmy 0:2 (13:25,11:25). Trzeba podkreślić fakt, że nasi uczniowie przegrali z późniejszymi Mistrzami Województwa Pomorskiego. Wszystkie wyniki przedstawia tabela.

Składy drużyny chłopców:

Tymon Bogacki, Antoni Elwart, Jan Gruchała, Jakub Hałasa, Oliwier Muc, Maciej Naczk, Kacper Nurczyński, Szymon Paluch, Michał Pol, Jakub Wenta.

Opiekun drużyny: Kornel Manuszewski

Tekst i zdjęcia: Kornel Manuszewski