Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

 • Kalendarium

  Niedziela, 2024-06-23

  Imieniny: Albina, Wandy

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 15476444
  • Do końca roku: 191 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Majowi Super Czytelnicy

To już po raz ostatni w tym roku szkolnym poznajemy Super Czytelników miesiąca. Kończymy tegoroczny konkurs, ale zapraszamy do udziału w nowym roku szkolnym, po wakacjach. Przed nami lato  pachnące kwiatami  na łące, a na niebie słońce i czas wolny wypełniony przyjemnościami. A co z książkami? Czytać, nie czytać?  Oczywiście czytać, czytać, nie róbmy sobie przerwy w czytaniu, ale znajdźmy sposób na to, gdzie i od kogo książkę pożyczyć.

Wymieniajmy się książkami z koleżankami, odwiedźmy inne biblioteki w miejscach, w których będziemy spędzać wakacje, zajrzyjmy do naszej nowej Biblioteki Miejskiej w Redzie. Jest dużo możliwości, dla chcącego nic trudnego. Propozycja konkursowa na wakacje jest taka, że po powrocie do szkoły i do naszej biblioteki, podzielcie się informacją, ile książek udało się wam  przeczytać. Przynieście listę z wpisanymi tytułami i autorami książek do naszej biblioteki na początku września i czekajcie na nagrody. Zapraszamy do udziału w zabawie ,, Moje wakacyjne czytanie”.

Ostatnimi w tym roku Super Czytelnikami zostali:

W klasach młodszych:

Łęgowska  Agata kl. 2E

Kujawska Nina kl. 2E

Szymański Szymon kl. 2E

Jastrzębski Gaja kl. 2D

Łosoś Antoni kl. 2B

Rosiński Bartek kl.1B

Cieślicki Jakub kl.1B

W klasach starszych:
Tryba Nikola kl. 4C

Rompca Lena kl. 5A

Gwiazda Tymoteusz kl. 4B

Gratulacje, dyplomy, upominki i wpis pochwał do dziennika dla Super Czytelników, a wszystkim czytelnikom życzymy udanych wakacji.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska