Poniedziałek, 2024-07-15

Imieniny: Henryka, Igi

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III

W czerwcu odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas II i III. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych, kształtowanie umiejętności uważnego analizowania treści zadań oraz rozwijanie logicznego myślenia. 17 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. W kategorii klas trzecich pierwsze miejsce zajęła Maja Święcicka z 3b, drugie miejsce Emilia Pożoga z 3b, a trzecie miejsce zajął Aleksander Dańczak z 3a. W kategorii klas drugich pierwsze miejsce zajął Tomasz Stella z 2c, drugie miejsce Nikodem Sikorra z 2e, trzecie miejsce zajęli: Martyna Miotke z 2e i Leon Kańtoch z 2b. Konkurs przygotowały panie: Bogumiła Deksnait-Naczk i Anna Siuda. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Tekst: Bogumiła Deksnait-Naczk

Zdjęcia: Anna Siuda, Laura Gajkowska