Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

 • Kalendarium

  Poniedziałek, 2024-07-15

  Imieniny: Henryka, Igi

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 15709182
  • Do końca roku: 169 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Wakacji nadszedł czas...

W piątek, 21 czerwca uczniowie z klas 1 – 7 pożegnali rok szkolny 2023/2024. Był to niezwykły rok obfitujący w wiele wydarzeń i projektów, wycieczek i przedsięwzięć. Był to czas zdobywania nowej wiedzy, poszerzania horyzontów i odnoszenia wielu znaczących sukcesów w różnych dziedzinach nauki i sporcie. Naszych uczniów nie zabrakło wśród zwycięzców w konkursach szkolnych, miejskich, powiatowych i wojewódzkich.

Dzień wcześniej, 20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie klas 8, wzbogacone programem artystycznym, przygotowanym przez ósmoklasistów pod kierunkiem pań: Mirosławy Niewiadomskiej i Kamili Markowskiej, przy pięknym występie chóru prowadzonym przez pana Jana Skałbanię i dekoracji wykonanej przez panią Agnieszkę Brzezińską. Nie obyło się bez chwil wspomnień i wzruszeń.

Nadszedł czas wakacyjnego odpoczynku. Burmistrz Miasta Redy, Mateusz Richert, obecny  na uroczystości, życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji oraz przekonywał uczniów, by mieli marzenia i potrafili je spełniać.

Życzymy, by czas wakacji przebiegał nie tylko pięknie, ale i bezpiecznie.

Tekst: Teresa Dopke

Zdjęcia: Katarzyna Kałuża, Ewelina Miszkiewicz, Małgorzata Terlecka, Teresa Dopke