Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

  • Kalendarium

    Wtorek, 2026-06-16

    Imieniny: Aliny, Anety

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 19419667
    • Do końca roku: 198 dni
    • Do wakacji: 10 dni

Wycieczka do Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Rumi w ramach innowacji „Otwarte serca”

13 stycznia 2025 roku uczniowie z 3c i 4b, pod opieką pań: Ewy Odowskiej i Barbary Nowak, odwiedzili Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Rumi. Na miejscu powitały nas panie: Justyna i Longina wraz ze swoimi podopiecznymi.

W trakcie spotkania uczestniczyliśmy we wspólnych zabawach integracyjnych oraz warsztatach piernikowych. Dzieci miały okazję bliżej się poznać, nawiązać nowe relacje oraz odkryć, że różnorodność stanowi bogactwo, a nie przeszkodę.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy gospodarzom. Już wkrótce planujemy kolejne wspólne zajęcia integracyjne, tym razem w naszej szkole.

Tekst i zdjęcia: Barbara Nowak i Ewa Odowska

Umieściła: Elżbieta Rybarczyk