Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Panda”

Dnia 1 kwietnia 2019 roku odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Historyczny. Wzięło w nim udział 18 uczniów, z klas - od „4” do „7”. Test składał się z 30 pytań, za które można było otrzymać również punkty ujemne. W miniony piątek – 14.06.2019 - roku zostały ogłoszone wyniki.

Jedyny uczniem naszej szkoły, który uzyskał wyróżnienie, a tym samym został zdobywcą najwyższego miejsca, okazał się Stanisław Wojciechowski z klasy 5a, który uplasował się na 7 miejscu. Jest to tym większy sukces, iż w kategorii klas „5” w całym kraju startowało ponad 400 uczniów.

Pozostałym uczestnikom konkursu serdecznie gratuluję, gdyż ich wyniki są również godne pochwały, czego dowodem są dyplomy uznania, które wręczono wszystkim zaangażowanym.

Mam nadzieję, iż niesłabnące zamiłowanie do historii będzie im towarzyszyło w dalszej drodze edukacji.

Tekst i zdjęcia: Anita Billot