Biblioteczny konkurs „Moja zakładka”

W dniach 16 – 24 września  biblioteka ogłosiła konkurs plastyczny pod hasłem „Moja zakładka” dla uczniów z klas 2 – 3.

Zakładkę można było wykonać dowolną techniką i o różnorodnej tematyce. W konkursie wzięło udział 37 uczestników, a wśród  zakładek znalazły się nie tylko te, wykonane z papieru, ale i wyszywane, plastikowe, gąbkowe, ozdobione w przeróżny sposób.

Komisja w składzie: Agnieszka Brzezińska, Maria Szymoniak, Teresa Dopke przyznała:

I miejsce - Laurze Bielak z 2a, II miejsce – Wojciechowi Łojewskiemu z 3b, III miejsca – Karinie Wrońskiej z 2d i Bartłomiejowi Okrój z 3a. Wyróżnienie otrzymali: Julia Klawikowska z 3c, Aleksander Żala z 3c, Paulina Brzuchalska z 3d, Julia Szyjkowska z 2c, Antonina Więcek z 3b, Mateusz Piossek z 3b, Ada Gawin z 2b, Natalia Szafranek z 3a.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i kreatywności w wykonaniu pięknych zakładek.

Tekst: Teresa Dopke

Zdjęcia: Hanna Zwierzycka, Teresa Dopke