Pełna miska dla uśmiechniętego pyska

Pod takim hasłem, które wymyślili najmłodsi uczniowie naszej szkoły, odbyła się coroczna zbiórka rzeczy potrzebnych dla mieszkańców Schroniska w Dąbrówce. Dzieci wiedzą, że jest to najlepszy czas na takie prezenty. Nie tylko dlatego, że już niedługo zima, ale przede wszystkim przed  nami Święta. A nasi uczniowie i ich rodzice, mają wielkie serca, które są otwarte dla tych, co w potrzebie.

I właśnie dziś – 22.11. br., drodzy Darczyńcy, zakończyliśmy akcję zbierania karmy i akcesoriów dla potrzebujących zwierzaków ze schroniska w Dąbrówce. Szczęśliwe psiaki i koty długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc. Szczególne podziękowania kierujemy do Państwa Karoliny i Krzysztofa Pałubickich oraz Pani Oliwii Szymoniak za pomoc w organizacji transportu. Na miejscu przywitali nas podopieczni schroniska: Łęczyk, Łatka, Soda i Solo, którzy z radością obserwowali przynoszone przez nas rzeczy. I jak to mówi W. Hugo „Uśmiech psa znajduje się w jego ogonie”.

Organizatorki akcji: K. Paradowska, E. Rybarczyk, M. Szymoniak i K. Danisewicz również wszystkim dziękują.

Tekst: Katarzyna Danisewicz i Maria Szymoniak

Zdjęcia: Karolina Pałubicka, Katarzyna Danisewicz, Maria Szymoniak