Klasa 3c i 3d w Wielkiej Fabryce Elfów

16 grudnia odbyła się wycieczka klas: 3c i 3d do Wielkiej Fabryki Elfów w Gdańsku. Na początku wizyty dzieci wzięły udział w przedstawieniu wprowadzającym w motyw przewodni zwiedzania. Wspólnie z Elfami miały odnaleźć zaginioną ósmą legendę.

By to zadanie wykonać wraz z Elfem Igiełką i Elfem Lusi, w trakcie prawie 3 godzinnej zabawy,  dzieci odwiedziły 10 punktów z atrakcjami. Czekały tam na nich aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne, zadania edukacyjne oraz typowo świąteczne, takie jak pisanie listu do Mikołaja oraz wizyta u Świętego Mikołaja, w trakcie której każde dziecko otrzymało Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z Fabryki. W trakcie wykonywania rozmaitych zadań nasi uczniowie wykazali się współpracą, szacunkiem i przyjaźnią. To był wspaniały dzień, pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wróciliśmy do domu.

Tekst: Anna Siuda

Zdjęcia: Anna Siuda, Bogumiła Deksnait-Naczk