Ach co to był za bal!!!

Dnia 21 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III.  Uroczystość rozpoczęła się od wykonania pamiątkowych zdjęć każdej z klas.

Dzieci miały okazję zaprezentować swoje przepiękne stroje podczas przywitania, kolejno do koła z gromkimi brawami zapraszano: księżniczki, bohaterów, zwierzęta, osoby w mundurach itd. Podczas licznych zabaw i tańców dzieci zostały zabrane w malowniczą podróż do Afryki, by odwiedzić wioskę wodza. I tak pierwszym przystankiem był Kraków, a dzieci zamieniły się w tańczących Krakusów. Podczas kolejnych przystanków sprawdzaliśmy,  która z drużyn jest silniejsza przeciągając linę.  Była też burza na oceanie, dzieci przy użyciu chust animacyjnych miały za zadanie wyrzucić jak najwięcej kulek poza kolorowe pole. Dużo radości sprawił dzieciom deszcz baniek. Jak na prawdziwy bal przystało był  poczęstunek, na który każda z klas udała się do swoich sal. Niewątpliwie był to dzień bardzo radosny, pełen wrażeń i emocji.

Tekst: Agnieszka Tatara

Zdjęcia: Katarzyna Kałuża