Czwartek, 2020-11-26

Imieniny: Leona, Leonarda

Potwierdzenie woli

W związku z nowymi ograniczeniami w poruszaniu się w Polsce i zakazem wychodzenia z domu poza koniecznymi sytuacjami informujemy, że dnia 26 marca 2020 zostaną wywieszone na szklanych drzwiach do szkoły listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych.

Informację o miejscu na liście kandydatów zakwalifikowanych lub niezakwalifikowanych będzie można uzyskać również telefonicznie lub mailowo.

Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia dotyczy tylko osób składających wnioski. Rodzice, którzy złożyli deklaracje i zgłoszenia nie muszą potwierdzać woli. Złożenie potwierdzenia woli będzie możliwe tylko drogą elektroniczną poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia na adres adres mailowy: sekretariat@sp3.reda.pl w terminie od 26 marca do dnia 1 kwietnia 2020. Dokumenty dostępne są na stronie internetowej szkoły: www.sp3reda.pl w zakładce Rekrutacja.