Kartka dla Medyka

Ogólnopolska Akcja - Kartka dla Medyka, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i odzewem. Dzieci ze szkół z całej Polski tworzyły piękne prace plastyczne, pisały opowiadania i wiersze, z wyrazami podziękowania i wsparcia dla naszych służb medycznych.

Wszyscy bardzo chcieli umieścić swoje zdjęcia na PADLECIE. W pewnym momencie od nadmiaru prac zablokowała się strona. W krótkim czasie utworzono jeszcze jeden PADLET i można było umieszczać swoje fotografie.

Bardzo jestem ciekawa czy ktoś z Was zamieścił tam własne „dzieło”? Przechowujcie w domu swoje prace,  a po powrocie do szkoły zrobimy z nich wystawę.

A tak wspierała akcję uczennica naszej szkoły Natalia Andruszyńska z klasy III B wraz ze swoim młodszym bratem Wojtkiem.

Tekst: I. Jarzębska-Pawłowska

Zdjęcia: A. Andruszyńska