Czytam, bo lubię

Książka, którą polecam!

Tym razem biblioteka szkolna przygotowała konkurs dla uczniów z klas V – VIII.

Co czytam ja? A co czytasz ty? Zachęcajmy się wzajemnie do czytania książek. Proponujemy udział w konkursie, który będzie promował polecane przez Was książki i zachęcał do ich przeczytania. Nie opisujemy lektur szkolnych!

Wybierz swoją ulubioną książkę, podaj jej tytuł i autora. Zachęć do jej przeczytania w minimum pięciu zdaniach. To wszystko. Z przysłanych prac utworzymy album pt. ,,Polecam – Przeczytaj – Warto”. Album będziedostępny w bibliotece. Już jest gotowy i czeka na polecane przez Was książki. Zanim wypożyczysz książkę, dobrze będzie sprawdzić, co polecają inni czytelnicy. Wybrane prace zostaną odczytane przez szkolny radiowęzeł. Przewidziano nagrody za prace, które komisja uzna za najciekawsze. Zapraszamy Was do udziału. Nie zachowuj swojej wiedzy tylko dla siebie, podziel się informacją o ulubionej książce z innymi.

Prześlij swoją propozycję ulubionej książki mailem na adres biblioteka034@wp.pl

Pamiętaj, żeby podać swoje imię, nazwisko i klasę. Powodzenia! Spróbuj zachęcić zaciekawić swoje koleżanki i kolegów.

Pozdrawiamy Was serdecznie,

M. Wróblewska i T. Dopke