Tegoroczna, uroczysta gala Międzynarodowego Maratonu Czytelniczego nie odbyła się

Niestety, w tym roku szkolnym nasi laureaci, finaliści i wyróżnieni czytelnicy Wielkiego Maratonu Czytelniczego nie mogli uczestniczyć w uroczystości wręczenia nagród i dyplomów w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

Od wielu lat nasi uczniowie zdobywają wysokie wyniki i najlepsze  miejsca w tym konkursie czytelniczym. Tak było i w tym roku. Jednak z powodu epidemii, uroczyste wręczenie nagród zostało odwołane przez organizatorów.

Drodzy Konkursowicze, Wasze nagrody i dyplomy są już w bibliotece szkolnej i czekają na Was. Cieszymy się z Waszych sukcesów, gratulujemy i uważamy, że zasługujecie na to, żeby pokazać Was, jeśli nie można inaczej, to chociaż na zdjęciach. Do zobaczenia w bibliotece szkolnej przy odbiorze nagród. Zapraszamy:

Laureatów: Hannę Mijas, Julię Kowalską, Jakuba Sidorowicza, Kingę Hupkę.

Finalistów:  Amelię Roczyniewską, Lenę Lieder, Michała Dusińskiego, Dominika Szreder, Olgę Riebandt, Zuzannę Jungiewicz.

Wyróżnionych: Igora Sawickiego, Adriannę Szeląg, Błażeja Bojkę, Kamilę Lademann

Biblioteka czeka na Wasze zgłoszenia, po wcześniejszym uzgodnieniu, które ustalamy drogą mailową pisząc na adres biblioteka034@wp.pl (klasy 7 - 8).

Pozdrawiamy: Mirosława Wróblewska, Teresa Dopke