Konkursowa aktywność czytelników biblioteki szkolnej w czasie pandemii

Drodzy Czytelnicy. Wykazaliście się dużą aktywnością i licznie wzięliście udział w konkursach, które dla Was przygotowałyśmy w tym czasie, kiedy nie mogliście korzystać z biblioteki

Zabawy konkursowe cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą Wasze prace i rozwiązania zadań przesłane na pocztę mailową biblioteka034@wp.pl, przez którą mogliśmy się kontaktować. Największym zainteresowaniem cieszyły się takie konkursy jak: Krzyżówkowy zawrót głowy, Książki naszego dzieciństwa, Moja ulubiona książka, Co wiem o Dniu Dziecka, Życzenia na Dzień Mamy, Ilustracja do ulubionej książki, Czego dowiedziałem się o Chichotku.

Otrzymałyśmy dużo ciekawych prac, które postanowiłyśmy nagrodzić. W bibliotece czekają nagrody, po odbiór których zapraszamy: Pawła Wróblewskiego kl.6b, Franka Siudę kl.6b, Olgę Riebandt kl.6b, Milenę Żabiełowicz kl.8b, Maję Rompca kl.4a, Oliviera Kaczmarczyka kl. 5d, Antoninę Więcek kl.3b, Julię Szyjkowską kl.2c, Leona Łangowskiego kl.1e, Amelię Skurtys kl.1b

Nadesłane prace czytelników zostaną zamieszczone w przygotowanym w tym celu albumie i będzie je można oglądać w bibliotece.

Tekst i zdjęcie: Mirosława Wróblewska