Szkoła Podstawowa nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie

  • Kalendarium

    Środa, 2020-09-23

    Imieniny: Bogusława, Liwiusza

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 1497785
    • Do końca roku: 99 dni
    • Do wakacji: 275 dni

Zebrania z Rodzicami 9 - 10 września

ZEBRANIA Z RODZICAMI  9 WRZEŚNIA 2020 r. klasy 0 – III

Rodzice wchodzą i wychodzą wejściem bocznym (dawne gimnazjum)

 od ul. Brzozowej.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

3 b

Katarzyna Kończak

114

17.30

2 b

Anna Świstun

115

18.00

1 a

Barbara Mikuś

116

17.30

2 a

Hanna Zwierzycka

208

18.00

1 d

Bogumiła Deksnait- Naczk

209

17.30

1 b

Maria Szymoniak

210

18.00

6 c

Katarzyna  Paradowska

211

17.30

 

Rodzice wchodzą i wychodzą wejściem głównym

 od ul. Brzozowej.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

0 b

Anna Konkel

202

18.00

2 e

Elżbieta Olejnik

204

17.30

2 d

Agnieszka Tatara

206

18.00

2 c

Monika Jabłońska

207

17.30

0 a

Alicja Formella

228

18.00

 

Rodzice wchodzą i wychodzą wejściem bocznym   

od ul. Parkowej.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

0 a

Klaudia Miotk

222

17.30

3 a

Alina Rymon Lipinska

223

18.00

3 d

Danuta Gajewska

224

17.30

3 c

Mariola Szreder

225

18.00

1 c

Anna Siuda

134

17.30

 ZEBRANIA Z RODZICAMI  10 WRZEŚNIA 2020 r.  klasy IV – VIII

Rodzice wchodzą i wychodzą wejściem bocznym (dawne gimnazjum)

 od ul. Brzozowej.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

4 d

Sandra Jażdżewska

114

17.30

6 b

Barbara Stenzel

115

18.00

7 d

Urszula Obłuda

116

17.30

5 b

Marlena Skowrońska

208

18.00

8 b

Anna Mielewczyk-Haustein

209

17.30

4 a

Estera Miotk

210

18.00

7 b

Małgorzata Terlecka

211

17.30

 

Rodzice wchodzą i wychodzą wejściem głównym

 od ul. Brzozowej.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

6 d

Karolina Hajdel

202

18.00

8 a

Anna Galiń-Tatara

204

17.30

7 a

Hanna Rojek

206

18.00

8 c

Aleksandra Kurzawa

207

17.30

4 b

Katarzyna Danisewicz

228

18.00

7 c

Elżbieta Rybarczyk

205

17.30

 

Rodzice wchodzą i wychodzą wejściem bocznym

od ul. Parkowej.

Klasa

Wychowawca

Sala

Godzina

5 a

Mirosława Niewiadomska

223

18.00

4 c

Anna Lewińska

224

17.30

6 a

Patryk Wielmowiec

134

17.30