Super Czytelnicy Września

W nowym roku szkolnym 2020/21 biblioteka wraca do wyboru SUPER CZYTELNIKÓW z każdego miesiąca. Uczniowie, którzy przeczytali najwięcej książek w danym miesiącu, będą umieszczeni na stronie internetowej naszej szkoły, otrzymają dyplomy, pochwałę do dziennika i drobne upominki.

Zachęcamy wszystkich uczniów, od klas 2 do 8, do częstego odwiedzania biblioteki i wypożyczania książek. W bibliotece znajdziecie wiele nowości, które czekają na Was z okazji powrotu do szkoły i do biblioteki po długiej nieobecności.

Na stronie internetowej naszej szkoły znajduje się informacja o zakupionych książkach. Serdecznie zapraszamy do biblioteki i udziału w konkursie.

Super czytelnikami września zostali:

Klasy II i III:

Skitek Maja kl. IIE

Haustein Natalia kl. IIA

Labuda Miłosz kl. IIC

Miszkiewicz Kornelia kl. IIIB

Ziółkowski Paweł kl. IIIB

Piechowska Julia kl. IIID

Klasy IV - VIII:

Szeląg Adrianna kl. VIIIB

Hupka Kinga kl. VIIB

Zadrożny Jakub kl. VID

Dolecki Jakub kl. VIB

Gratulujemy SUPER CZYTELNIKOM pasji czytelniczej i czekamy na tych uczniów, którzy jeszcze nie zajrzeli do biblioteki i nie zapoznali się z nowościami. Pamiętajcie, w październiku też  będziemy wybierać super czytelników.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska