Wtorek, 2020-10-20

Imieniny: Ireny, Kleopatry

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

W związku ze stwierdzeniem zakażenia SARS-CoV-2 u jednego z uczniów klas IV – VIII  decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wejherowie uczniowie klas IV – VIII w dniach 07.10.2020 – 12.10.2020 uczą się zdalnie z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość. Zajęcia odbywają się wg planu – uczniowie logują się na swoje konta MS Office 365. Wideolekcje zapisywane są w Kalendarzu na kanale danej klasy, natomiast ćwiczenia, materiały do pracy w zakładce ZADANIA.

Szczegóły zostały zapisane w „Zasadach organizacji zajęć z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość w okresie czasowego funkcjonowania szkoły”.

Jednocześnie informuję, iż rodzice, którzy w ankiecie bądź telefonicznie czy mailowo zgłosili potrzebę wypożyczenia sprzętu mogą zgłaszać się po odbiór tabletów dnia 8.10.2020 w godzinach 8:00 – 16:00 do pań z biblioteki przez główne wejście do szkoły.

Uczniowie z klas 0 – III przychodzą do szkoły wg planu i uczą się w systemie stacjonarnym.

Justyna Zabrodzka

Dyrektor SP3