Szkoła Podstawowa nr 3 w Redzie pomaga mimo pandemii

Inicjatywa społeczna Bazarek na rzecz podopiecznych Hospicjów zaprasza do świątecznej akcji pod hasłem Odczaruj Gwiazdkę dla Hospicjów. W listopadzie odbędą się internetowe licytacje,  z których dochód zostanie przeznaczony na zakup prezentów pod świąteczne drzewko dla maluszków z dziecięcych Hospicjów.

Licytacje odbędą się:
– w dniach 2-5 listopada (dla gdyńskiego hospicjum);
– w dniach 9-12 listopada (dla rzeszowskiego hospicjum),
– w dniach 16-19 listopada (dla tyskiego hospicjum),
– w dniach 23-26 listopada (dla łódzkiego hospicjum).
Oprócz samego licytowania inicjatywę można wesprzeć, przekazując fant lub usługę na licytację,  na dowolnie wybrane Hospicjum, a także udostępniając informacje dotyczącą naszej inicjatywy.
W jaki sposób przekazać przedmiot / usługę?
Należy przesłać zdjęcie przedmiotu, jego opis, cenę wywoławczą oraz link do swojego profilu na FB na adres: odczarujgwiazdke@interia.pl.
Więcej informacji na stronie
www.facebook.com/Odczaruj-Gwiazdkę-dla-Hospicjów-112259020657271.

Chciałabym zachęcić do licytacji moich obrazów. Zwracam się też z prośbą do nauczycieli, innych pracowników szkoły, rodziców do przekazywania swojego rękodzielnictwa / usługi na aukcję.

Pokażmy wspólnie, że potrafimy pomagać!

Wychowawca klasy III A Alina Rymon Lipinska