Super Czytelnicy miesiąca października

Nowy miesiąc i nowi super czytelnicy. W październiku nie wszyscy chodziliśmy do szkoły przez cały miesiąc, bo od 26.10.2020r. klasy 4 - 8 rozpoczęły naukę zdalnie, ale wypożyczać książki z biblioteki można. Do czego serdecznie zachęcamy!

Nowy miesiąc przed nami, czytamy, o książkach nie zapominamy.

I Ty możesz zostać SUPER CZYTELNIKIEM!

W październiku SUPER CZYTELNIKAMI zostali:

W KLASACH 2 i 3:

Klaudia Kass kl. 3D

Laura Orzeł kl. 3D

Julia Piechowska kl. 3D

Jakub Rojek kl. 3A

Kornelia Miszkiewicz kl. 3B

Remlinger Marcin kl. 3C

Miłosz Labuda kl.2C

Natalia Haustein kl.2A

W KLASACH 4 – 8:

Jakub Dolecki kl. 6B

Adrianna Szeląg kl. 8B

Jakub Zadrożny kl. 6D

Gratulujemy uczniom, którzy w miesiącu październiku uzyskali tytuł ,,SUPER CZYTELNIKA MIESIĄCA". Październik był szczególnym miesiącem, bo został ustanowiony Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Nasi super czytelnicy pokazują, jak ważna i potrzebna jest biblioteka szkolna dla miłośników książek. W bibliotece czekają dyplomy i słodki upominek dla trójki uczniów z klas 6 i 8. Zapraszamy po odbiór. Jesienne długie wieczory zachęcają do tego, aby sięgnąć po ciekawą książkę i znaleźć się w innym świecie.

Tekst i zdjęcia: M. Wróblewska