Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Super Czytelnicy miesiąca listopada

Niektórym z Was, drodzy Czytelnicy, udało się także w listopadzie zdobyć tytuł „Super Czytelnika”. Wiemy, że nie było łatwo, bo był utrudniony dostęp do biblioteki, ale zostały wyznaczone dni i godziny, w których można było skorzystać z księgozbioru naszej biblioteki.

Czyli, dla chcącego nic trudnego. Tak też jest obecnie, możecie przyjść i książki wypożyczać. Do czego namawiamy i serdecznie zachęcamy.

Listopadowych super czytelników zapraszamy do biblioteki po odbiór dyplomów i drobnych upominków. Przed nami grudzień, ulubione święta, a po nich ferie zimowe. Zastanawialiście się, co będziecie robić? Tyle wolnego czasu, może warto zaopatrzyć się w ciekawe książki do czytania?  Zapraszamy!

W listopadzie SUPER CZYTELNIKAMI zostali:

W KLASACH 2 i 3:

Klaudia Kass  kl. 3D

Julia Piechowska  kl. 3D

Jakub Rojek  kl. 3A

Kornelia Miszkiewicz  kl. 3B

Miłosz Labuda  kl.2C

Natalia Haustein kl.2A

W KLASACH 4 – 6:

Olga Riebandt kl. 7B

Piotr Wilanowicz kl. 4B

Gratulujemy uczniom, którzy w miesiącu listopadzie uzyskali tytuł ,,SUPER CZYTELNIKA MIESIĄCA". Hasło na grudzień: ,,Nie nudzi się ten, kto czyta."

Tekst i zdjęcia: M. Wróblewska