29 stycznia Światowy Dzień Puzzli, Składanek i Łamigłówek

Celem tego dnia jest podkreślenie roli, jaką wszelkie łamigłówki pełnią w nauce i rozwoju każdego człowieka oraz zachęta do jak najczęstszego sięgania po przeróżne zadania i zagadki logiczne.

Tego dnia Samorząd Uczniowski zaproponował włączenie się w obchody tego święta poprzez układanie puzzli lub rozwiązywanie wszelkiego rodzaju łamigłówek. Na odzew nie trzeba było długo czekać, wiele zdjęć i filmików spłynęło do SU. Garść z nich prezentujemy poniżej. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy cierpliwości, spostrzegawczości, kreatywności i logicznego myślenia.

Zimowa aura z pewnością zachęca do sięgnięcia po swoje ulubione układanki, które składając z kubkiem gorącej herbaty w towarzystwie sprawdzonych znajomych, są świetną rozrywką dla każdego.

Tekst: Hanna Rojek

Zdjęcia: Uczniowie SP3