Moja ulubiona książka - konkurs plastyczny rozstrzygnięty!

Uczniowie z klas pierwszych, po raz pierwszy, wzięli udział w bibliotecznym konkursie. W styczniu pierwszoklasiści zostali pasowani na czytelników biblioteki szkolnej i zaczęła się ich przygoda  z książką.

Stali się bardzo aktywnymi czytelnikami i wzrosła ich ciekawość książkami. Panie bibliotekarki uznały, że dzieci będą chciały podzielić się swoimi odkryciami czytelniczymi i zaprezentować ulubione książki w formie plastycznej. Biblioteka postanowiła zaprosić uczniów klas pierwszych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Moja ulubiona książka".

Dzieci chętnie wzięły w nim udział prezentując swoje prace. Wśród zgłoszonych 43 prac plastycznych komisja w składzie: Mirosława Wróblewska, Teresa Dopke i Agnieszka Brzezińska wybrała 16 prac, które nagrodzono, a dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane w formie wystawki na korytarzu przed biblioteką i w ten sposób pozostali uczniowie mogą je oglądać i zapoznać sie z tytułami ulubionych książek. Wśród ulubionych znalazły się takie jak:  Zimowa przygoda-Gang Fajniaków, Tajemnica pociągu, Martynka, Kubuś Puchatek, Barbie, Reksio, Maksio.

Gratulujemy nagrodzonym:

I miejsce: