„Mój ulubiony bohater z książki" - wyniki konkursu bibliotecznego

Każdy z nas ma swoje ulubione książki i ulubionych bohaterów książkowych. Tym razem biblioteka szkolna zaproponowała konkurs uczniom klas drugich. Żeby wziąć udział w konkursie, dzieci miały przedstawić swoich ulubionych bohaterów książkowych w formie prac plastycznych.

Nasi czytelnicy jak zwykle  nie zawiedli. Bohaterowie, którzy pojawili się na pięknych rysunkach konkursowych to: Plastuś, Detektyw Pozytywka, Pomelo, Martynka, Harry Potter, Fajniaki, Marinetta, Kopciuszek, Kajtek.

– Może jest to dobra podpowiedź dla tych czytelników, którzy nie wiedzą jaką książkę wypożyczyć? Mamy gotowe wskazówki i możemy z nich skorzystać sięgając po książki z tymi bohaterami. Nagrodzone prace zostały zamieszczone na tablicy i znajdują się na dolnym korytarzu szkolnym.

Komisja oceniająca prace, w skład której weszły panie bibliotekarki i nauczycielka plastyki, przyznała następujące miejsca:

I MIEJSCE:

ZUZANNA RABSZ KL.2B

POLA WASIELEWSKA KL.2E

II MIEJSCE:

ALICJA ZARZYCKA KL. 2B

AMELIA SKURTYS   KL.2B

SARA CZAPIEWSKA   KL.2A

ZUZANNA ZIEMANN  KL.2A

WYRÓŻNIENIE:

ROZALIA FERRA KL.2A

MILENA KRUKOWSKA KL.2D

Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy po odbiór dyplomów i nagród do szkolnej biblioteki.

Tekst i zdjęcia: M. Wróblewska