Piątek, 2021-06-25

Imieniny: Łucji, Witolda

• Odwiedziny: 3200775
    • Do wakacji: 0

Porady dla uczniów - powtórka przed egzaminem ośmioklasisty

Dzień dobry,

do egzaminu ósmoklasisty pozostał niespełna miesiąc. W tym gorącym okresie ostatnich przygotowań i powtórek ważna jest umiejętność zorganizowania sobie pracy oraz znajomość skutecznych metod nauki.
Dlatego też Fundacja Adamed, w ramach organizowanego programu edukacyjno-naukowego ADAMED SmartUP, przygotowała zestaw porad dla uczniów. Wskazówki dotyczą efektywnej powtórki przed egzaminem i powstały we współpracy z ekspertami z obszaru edukacji oraz popularyzacji nauki.Materiał dostępny jest pod tym linkiem.

Dodatkowo na stronie programu na uczniów czeka też innowacyjna metoda nauczania i ćwiczenia analitycznego myślenia, czyli otwarta właśnie edukacyjna gra online, dotycząca ochrony środowiska i zmian klimatu.

Aleksandra Franas
Zespół ADAMED SmartUP