Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych – etap III

Listy kandydatów zakwalifikowanych do  ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH i KLAS PIERWSZYCH, po przeprowadzeniu postępowania uzupełniającego,  znajdują się w zakładce REKRUTACJA.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH w dniach 02 – 07 czerwca 2021r. składają potwierdzenie woli  oraz stosowne dokumenty - druki dostępne w zakładce REKRUTACJA - ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE - DOKUMENTY SKŁADANE PO ZAKWALIFIKOWANIU KANDYDATA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO lub w sekretariacie szkoły (nie dotyczy dzieci, którym  Urząd Miasta wskazał naszą szkołę jako miejsce realizacji obowiązku przedszkolnego).

Listy przyjętych do oddziału przedszkolnego zostaną opublikowane 09 czerwca 2021r.

Listy przyjętych do klas pierwszych zostaną opublikowane 27 sierpnia 2021r.