Rowerowy Maj w klasach młodszych

Niedawno w naszej szkole zakończyła się akcja Rowerowy Maj. Chętni uczniowie każdego dnia przyjeżdżali na rowerach, hulajnogach, czy rolkach, za co otrzymywali naklejki do dzienniczka.  Kampania odbywała się po raz pierwszy w naszym mieście, ale cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci.

W maju pod szkołą zrobiło się bardzo kolorowo,  za sprawą jednośladów naszych uczniów. Co nas cieszy, rowery i hulajnogi nie zniknęły z końcem maja sprzed szkoły. Dzieci nadal bardzo chętnie dojeżdżają jednośladami. W urzędzie miasta rozlosowano nagrody indywidualne oraz klasowe. Każdy uczestnik otrzymał odblask, aby zawsze być widocznym na drodze.  Szczęście dopisało Judycie Gosz z klasy IIIa oraz Tomaszowi Kowalskiemu z klasy IId, którzy otrzymali bidony. Natomiast nagroda klasowa w postaci piłeczek przypadła klasie IIb. Dyrekcja chcąc nagrodzić trud najbardziej wytrwałych, którzy mieli 100% frekwencję  podczas akcji  nagrodziła uczniów bidonami i smyczami z logo szkoły.

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Tatara