Tydzień profilaktyki

W dniach 5-9 listopada 2018r. kolejny raz obchodziliśmy w szkole tydzień profilaktyki, tym razem pod hasłem „Młodość wolna od uzależnień".

Uczniowie wzięli  udział w warsztatach z cyberprzemocy, pogadance profilaktycznej poprowadzonej przez policję i spotkaniu ze znanym siatkarzem - Danielem Plińskim.

Klasy VII, VIII i III gimnazjum przygotowały spoty reklamowe  propagujące zdrowy styl życia, wolny od uzależnień, do utworu: „Kocham wolność" zespołu Chłopcy z Placu Broni. We wtorek, 13 listopada uczniowie i  nauczyciele z zainteresowaniem obejrzeli filmiki nagrane przez uczniów. Prace oceniła komisja, w składzie: Teresa Dopke, Barbara Kisiel i Wojciech Muża. I miejsce i główną  nagrodę w postaci tortu zdobyła  klasa 3bII miejsce zajęła klasa 7c, a III - 3a.

Tekst: Barbara Kisiel
Zdjęcia: Teresa Dopke