Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w SP3 w Redzie

1 września po raz kolejny rozległ się dzwonek na szkolnym korytarzu w Szkole Podstawowej nr 3 w Redzie donośnie oznajmujący rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Uczniowie zostali powitani przez panią dyrektor i grono pedagogiczne na szkolnym patio. W czasie uroczystości pani dyrektor Justyna Zabrodzka przypomniała podstawowe zasady obowiązujące w szkole podczas pandemii oraz przekazała podstawowe wiadomości dotyczące godzin pracy szkoły, świetlicy i opłat. Życzyła uczniom zapału i dużo pozytywnej energii, a także sukcesów, które uskrzydlają i motywują do podejmowania wysiłku w zdobywaniu kolejnych szczebli edukacji.

Wśród zgromadzonych nie zabrakło również rodziców, którzy swoją obecnością dodawali otuchy swoim pociechom. Część z nich to nasi absolwenci, którzy z łezką w oku, a może też i z uśmiechem wspominali lata swojej edukacji w redzkiej "trójce".

Życzymy wszystkim uczniom wielu powodów do radości w nadchodzącym roku szkolnym i byśmy mogli realizować naukę jak najdłużej w trybie stacjonarnym.

Tekst: Hanna Rojek

Zdjęcia: Katarzyna Kałuża, Ewelina Miszkiewicz, Małgorzata Terlecka, Teresa Dopke