Listopadowi Super Czytelnicy

Do grona super czytelników dołączyła ósemka kolejnych uczniów, którzy zakochani w książkach nie wyobrażają sobie dnia bez czytania. Wielkie BRAWA dla Nich! To 5 naszych czytelników z klas młodszych i 3 z klas starszych.

Klasy starsze:

Zadrożny Jakub kl.7D

Maksymiuk Łucja kl.4B

Miszkiewicz Kornelia kl.4B

Klasy młodsze:

Artur Śledziewski kl.3A

Lena Rompca kl.3A

Tymoteusz Gwiazda kl.2B

Miłosz Labuda kl.3C

Oliwier Ziemann kl.2B

Gratulujemy tytułu SUPER CZYTELNIKA! Jak zapewne zauważyliście, niektórzy uczniowie już po raz kolejny zdobyli ten zaszczytny tytuł. Biblioteka zaprasza wszystkich uczniów do odwiedzin w miesiącu grudniu. Będzie dużo książek o tematyce świątecznej, a przecież lubicie świąteczną atmosferę, którą można też zaznać w naszej bibliotece. Możemy uczestniczyć w licznych konkursach i niespodziankach bibliotecznych. Zapraszamy! Grudzień to najlepszy miesiąc na czytanie książek. W domu cieplutko, za oknem szybko ciemno i zimno, a książka przenosi nas w całkiem inny świat.

Tekst i zdjęcia: M. Wróblewska