Kwietniowi super czytelnicy

Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata. Czy to wiosna, czy to zima, nas czytanie przy życiu trzyma. O kim mowa?  Oczywiście o super czytelnikach, którym w duszy zawsze kwietniowo, wiosennie i książkowo. Byli, są i będą w naszej szkole i w naszej bibliotece miłośnicy książek i super czytelnicy. Zawsze witamy ich serdecznie i cieszymy się, że są. Bez nich smutno byłoby w bibliotece. To oni są naszymi najczęstszymi gośćmi Doskonale sami radzą sobie z wyborem książek, bo wśród regałów czują się jak „ryby w wodzie”. Poznajcie tych „książkożerców”. Biblioteka zaprasza też do zapoznania się z serią książek pt. „Książkożercy”.

Tytuł ,,Super Czytelnika” zdobyli:

W klasach młodszych:

Tymoteusz Gwiazda kl. 2B

Lena Rompca kl. 3A

Nikola Tryba kl. 2C

Julia Rosińska kl. 2B

Oliwier Ziemann kl. 2B

Antoni Siuda kl.1C

W klasach starszych:

Adam Sosnowski kl.7D

Jakub Zadrożny kl. 7D

Zofia Zocholl kl. 8A

Dawid Wittbrodt kl.5B

Gratulacje dla całej dziesiątki czytelników, a dyplomy i drobne upominki niech będą satysfakcją i zachętą do rozbudzania w sobie czytelniczych pasji.

Tekst i zdjęcia: Mirosława Wróblewska