Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego w Mini Piłce Nożnej

Dnia 27.05.2022 w Luzinie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt, na które reprezentacja naszej szkoły dostała się po wysokiej wygranej nad SP4 podczas Mistrzostw Redy.

Mimo fatalnej pogody, deszczu i wichury nasze dziewczęta walczyły jak lwice, swoją sportową postawą pokazały, że nie ma rzeczy niemożliwych. Oba mecze w grupie (Wejherowo, Strzebielino) wygrały bardzo wysoko, bramki wpadały jedna po drugiej. Półfinał z Rumią i znów nasze górą! W finale po ciężkiej walce musiałyśmy uznać wyższość rywalek (Bolszewo) i do szkoły wracamy z bardzo cennym srebrnym medalem!

Gratulacje dla całej drużyny za postawę oraz grę fair-play.

Skład drużyny: Antonina Charzyńska, Maja Hebel, Amelia Kloka, Agata Żurawska, Amelia Roczyniewska, Julita Specht, Zuzanna Paluch, Dominika Bietzke, Vladyslava Ahaieva.

Tekst i zdjęcia: Justyna Skrzypczak