Narodowe Święto Niepodległości w klasach 1-3

10 listopada uczniowie  z klas 1-3 świętowali rocznicę Odzyskania Niepodległości. Klasy 1 wykonały prace plastyczne-kolorowały godło oraz uczyły się kolejnych zwrotek hymnu państwowego. Klasy 2 i 3 rozwiązywały zadania i zagadki, a także  pisały wiersze, listy oraz przemyślenia, w których zawarły, za co kochają nasz kraj. Dodatkowo dla chętnych uczniów z klas 3 został zorganizowany „Konkurs wiedzy o Polsce”. Z zadaniami najlepiej poradzili sobie: Wojciech Czerniawski z 3c - zajmując I miejsce, Aleksander Zabrocki z 3d - II miejsce i na III miejscu Zofia Szymańska z 3b. Zwycięzcom gratulujemy!

Tekst: Elżbieta Olejnik

Zdjęcia: Teresa Dopke, Elżbieta Olejnik, Anna Konkel, Anna Siuda, Laura Gajkowska, Anna Jankowska, Barbara Mikuś, Maria Szymoniak