REKRUTACJA 2024/2025 do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja do klas pierwszych

W dniach 13-27 marca 2024 r. odbędzie się rekrutacja kandydatów do klas pierwszych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie.

Regulamin rekrutacji oraz dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA – KLASY PIERWSZE.

Wypełnione i odręcznie podpisane dokumenty należy złożyć w sekretariacie lub wrzucić do skrzynki, która znajduje się w przedsionku przy wejściu głównym.

Prosimy nie składać dokumentów przed wyznaczonym terminem.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

W dniach 13-27 marca 2024 r. odbędzie się rekrutacja kandydatów do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stefana Żeromskiego w Redzie.

Do oddziałów przedszkolnych będą przyjmowane wyłącznie dzieci pięcioletnie (rocznik 2019) i sześcioletnie (rocznik 2018) oraz dzieci posiadające odroczenie obowiązku szkolnego. Będą to oddziały 5-cio godzinne, bez możliwości korzystania ze świetlicy.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych odbędzie się wyłącznie drogą elektroniczną za pomocą platformy FORMICO. Link do rekrutacji:

Regulamin znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce REKRUTACJA - ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE.